Protokół Nr LIII/22 z sesji nadzwyczajnej Rady Gminy Nowa Ruda, która odbyła się dnia 1 grudnia 2022 roku w siedzibie Rady Gminy Nowa Ruda
| Wytworzył: | Kornelia Garbowska |
|---|---|
| Data wytworzenia: | 29.12.2022 |
| Opublikował: | Aneta Witkowska |
| Data opublikowania: | 29.12.2022 08:50 |
| Liczba wyświetleń: | 63 |
Przepraszamy, funkcjonalność tymczasowo niedostępna.